Widok mobilny

W jaki sposób edytować widok mobilny strony lądowania?

Zanim przystąpisz do edycji, pamiętaj, że w widoku mobilnym kolumny ułatwiają się jedną pod drugą.

By rozpocząć tworzenie Widoku mobilnego, kliknij Dodaj widok (w górnym pasku), a następnie Mobile.  Kolumny ułożą się wtedy jedna po drugiej (w kolejności od lewej do prawej w widoku standardowym).

Rozmiar elementów jest niezależny w tych dwóch trybach (Mobile i standardowy - desktopowy). Na przykład: edytując rozmiar lub położenie elementu w trybie Mobile, pozostaje on niezmienny w trybie desktopowym).

Co ważne w trybie mobilnym - elementy nie mogą wychodzić poza niebieskie linie (w przeciwnym razie nie będą one widoczne na urządzeniach mobilnych).

Elementy w obydwu widokach (mobilnym i desktopowym) można niezależnie od siebie pokazywać i ukrywać - można to zrobić, edytując widoczność w obydwu widokach (-> Panel po prawej stronie). Ukrycie elementu w widoku mobilnym, nie spowoduje ukrycia elementu w widoku desktopowym.

Pamiętaj jednak, iż usuniecie elementu z widoku desktopowego, spowoduje usunięcie go z widoku mobilnego. 

Przy zmianach wpływających na drugi widok, zostaniesz poinformowany czerwoną kropką przy Widoku Mobile.

Widok mobilny możesz ułożyć automatycznie - w tym celu kliknij Ułóż widok, a elementy dopasują się wówczas jak najlepiej do trybu mobilnego. Zmiany dokonane w ten sposób, możesz cofnąć (Cofnij), a także ręcznie edytować położenie elementów.