Skanowanie biletów podczas weryfikacji uczestników na wydarzeniu

Możesz skanować bilety na 3 sposoby

 • Skanowanie za pomocą kodu QR
  Każdy bilet wygenerowany przez Evenea zawiera kod QR. Po zeskanowaniu kodu dowolną aplikacją skanującą kody QR nastąpi przekierowanie do Evenea, gdzie wyświetlą się informacje o bilecie. W przypadku poprawnego zeskanowania pojawi się informacja o skasowaniu biletu, a w przypadku, gdy bilet został wcześniej zeskanowany, taka informacja wyświetli się na stronie.
  Aby skanować bilety w ten sposób, nie trzeba być zalogowanym na Evenea. Bilet może zeskanować każdy, dlatego domyślnie skanowanie włącza się na 4 godziny rozpoczęciem wydarzenia.
  Ten czas można zmienić pod ścieżką: Moje wydarzenia > wybrać wydarzenie > Edytuj stronę wydarzenia > Ustawienia > Kasowanie biletów. 

ip-13wMCLFdwefJMzIOUB-B6_C4H_GuyBafz_z7x3DV1YnRMLlMIDBo86rr4NCLXDyu9kOgdlNhXuBZPzGpdsAvUX2iZg_ligCut9d5GkVJambjv94MpC4eQvxP24zyoMu1PbMY

Widok na telefonie po zeskanowaniu biletu: 

pasted image 0-2   pasted image 0-3

 • Skanowanie za pomocą skanera kodów kreskowych
  Jeśli posiadasz skaner kodów kreskowych, możesz wykorzystać go podczas weryfikacji uczestników na wydarzeniu. W panelu “Monitoruj > Kasuj bilety” ustaw kursor w polu “nr biletu”. Gdy zeskanujesz kod, czytnik wklei numer biletu w to pole, co spowoduje zeskanowanie biletu. 
 • Skanowanie ręcznie poprzez panel organizatora
  W panelu “Monitoruj > Kasuj bilety” możesz wpisać numer biletu ręcznie lub odnaleźć uczestnika na liście i zmienić status biletu klikając na “Skasuj bilet”. 

 

W panelu “Monitoruj > Kasuj bilety” możesz również anulować skasowanie dowolnego biletu, co spowoduje zmianę jego statusu na “Niewykorzystany”. 

Podgląd panelu “Kasuj bilety”: 

ZQfJfiVwgRL_JqEsJ6q1qRMmArlDIo-GRquH-cg4sfwlBM_AGByBjqhtHPzIGjRfmQT94S0ywW54KKAVhLgONMqPAyKj6WuGSvXFRVrsbOg7cI-_HEQsBkq_JY-saQ