Zawartość pakietu Evenea Premium

W ramach pakietu Evenea Premium dostaniesz niezbędne narzędzia do pozyskiwania nowych klientów oraz skutecznego prowadzenia swoich wydarzeń

  • Evenea Live (Narzędzie do webinarów oraz wideokonferencji)

Evenea Live oferuje zaawansowany system do tworzenia webinarów oraz wideokonferencji, który jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami oraz przeglądarkami internetowymi czy systemami operacyjnymi. Korzystanie z Evenea Live jest możliwe bez jakiejkolwiek uprzedniej instalacji, rejestracji czy wtyczek.

Aby stworzyć swoje wydarzenie poprzez Evenea Live (np. webinar), wystarczy że będziesz zalogowany na swoim koncie na Evenea. Następnie wejdź w zakładkę “Live”, by w pełni korzystać z narzędzia.

W ramach Evenea Live możesz skorzystać z gotowego szablonu pokoju webinarowego. Jeśli chcesz stworzyć pokój webinarowy w swoim brandingu, skontaktuj się z naszym zespołem i napisz do nas wiadomość na info@evenea.pl

Kiedy stworzysz wydarzenie w ramach Evenea Live, pamiętaj by przekazać link do wydarzenia jego uczestnikom lub podzielić się nim na swoich mediach społecznościowych.

W ramach  Evenea Live możesz korzystać z trzech kont oraz masz dostęp do pokoju dla 200 użytkowników.

  • Evenea Pages (Narzędzia do tworzenia stron lądowania)

W ramach Evenea Pages dostaniesz narzędzie do budowania stron lądowania, dzięki któremu zwiększysz konwersję na swoich stronach. 

 

Możesz skorzystać z gotowych szablonów (opartych na najlepszych, przetestowanych przez nas praktykach) lub stworzyć swoją własną stronę lądowania.

W zależności od Twoich potrzeb, możesz stworzyć np. stronę lądowania umożliwiającą pobranie kontaktu, będącą stroną podziękowania lub oferuje dodatkową usługę/opcję do zakupu (tzw. “upsell page”).

Dostęp do szablonów stron lądowania otrzymasz po zalogowaniu na swoje konto na stronie głównej Evenea w zakładce “Pages”.

By stworzyć nową stronę lądowania, kliknij przycisk “Stwórz nowy landing”. Następnie możesz skorzystać z gotowego szablonu lub wgrać swój własny. Pamiętaj, by odpowiednio go nazwać np. “Dziękujemy za udział w wydarzeniu!”. Stronę lądowania możesz dowolnie edytować, np.: ustawiając grafiki, personalizując tekst i edytując poszczególne sekcje.

  • Integracja z Active Campaign

W ramach Evenea Premium możesz korzystać z opcji mailingu. Rekomendowane przez nas narzędzie to Active Campaign, które najdokładniej odpowiada i integruje się z pozostałymi funkcjonalnościami Evenea Premium, takimi jak Evenea Live.

Jeśli nie korzystasz z Active Campaign, a chcesz zacząć, kliknij poniższy link

http://go.evenea.com/ac

Co ważne, Active Campaign oferuje możliwość wysyłki maili do części bazy, pod kątem wybranych preferencji np. wydarzenie czy miejsce zamieszkania.

O tym jak uruchomić integrację z Active Campaign dowiesz się tutaj.

  • Gotowe szablony automatyzacji marketingowejW Akademii Evenea znajdują się gotowe szablony automatyzacji marketingowej (link), które możesz pobrać (jako repozytorium, do którego możesz wrócić, ponieważ po edycji szablonu nie da się wrócić do pierwotnej wersji).
  • Indywidualne Sesje Wdrożeniowe (Kick-off call)

W ramach Evenea Premium masz możliwość porozmawiania z naszym zespołem ds. Customer Success, tak by Twoje wdrożenie przebiegło jak najlepiej. W ramach godzinnej, indywidualnej wideokonferencji nasi specjaliści doradzą Ci które narzędzia będą najbardziej odpowiadać Twoim biznesowym potrzebom:

  • które szablony stron lądowania pomogą najefektywniej pozyskać klientów,
  • które webinary będą najbardziej adekwatne dla Twojego biznesu,
  • które grupowe sesje wdrożeniowe (Q&A) będą najlepiej pokrywać tematy przydatne w prowadzeniu Twojego biznesu.

Aby zapisać się na indywidualną sesję wdrożeniową, kliknij tutaj. Po wybraniu godziny, zostaniesz poproszony o uzupełnienie kilku informacji, dzięki którym lepiej przygotujemy się do rozmowy z Tobą i dostosujemy jej zakres do Twoich potrzeb.Sesję poprowadzi osoba z zespołu odpowiedzialnego za Customer Success. Rozmowa będzie trwała ok. godzinę w zależności od Twoich pytań i potrzeb - możesz w niej uczestniczyć Ty i każda osoba z Twojego zespołu. Przed rozmową dostaniesz wiadomość na podany adres e-mail z instrukcją, jak dołączyć do sesji.

  • Grupowe sesje Q&A

Dla każdej osoby korzystającej z Evenea Premium przygotowaliśmy również 12 tematycznych sesji pytań i odpowiedzi (Q&A). Poprowadzi je osoba z naszego zespołu odpowiedzialna za Customer Success. Na te sesje nie musisz się zapisywać, wystarczy że kilka minut przed sesją klikniesz link podany w tabeli poniżej lub wkleisz go w okno przeglądarki. 


Ważne: W trakcie sesji tematycznych Q&A, podzielimy się z Tobą naszymi najlepszymi, sprawdzonymi metodami działania w danym zakresie (np. tworzenia stron lądowania, automatyzacji i webinarów), dzięki którym osiągnęliśmy wyższe konwersje, zdobyliśmy lojalnych klientów i drastycznie zwiększyliśmy przychody. Co więcej, podczas sesji Q&A odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ramach tematu poszczególnej sesji, więc jeśli zakres tematyczny konkretnej sesji jest dla Ciebie ważny, koniecznie weź w niej udział.

Aby zapisać się na daną sesję grupową, wystarczy wejść w harmonogram poniżej oraz dodać konkretną sesję do swojego kalendarza (do Kalendarza Google oraz do Apple/Outlook Calendar)

 

HARMONOGRAM GRUPOWYCH SESJI Q&A